Zpátky do školy! Slevy na Macy, iPady, Beats a příslušenství. Vybírejte zde
Přihlásit se

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

(26)
Použité
Vyzvednutí zdarma
Kód: P1050
P/N: MPRL2CN/A
Výrobce: Apple
Distribuce: CZ
Preciznost u iPhonu dostává jiný rozměr. Unibody tělo s jasným displejem zaručuje odolnost proti vodě a maximální spolehlivost. Polití náhodně rozlitou tekutinou už ho zkrátka neohrozí. Ergonomický tvar, líbivý design, spolehlivý fotoaparát – to vše se snoubí v jednom stroji.
Velikost displeje:
4,7"
Velikost RAM (GB):
2 GB
Velikost uložiště (GB):
128 GB
Rozlišení hlavního fotoaparátu:
12 MPx
Počet jader procesoru:
4 x
Kapacita baterie:
1960 mAh
Barva (6)
Stav zboží (3)
Všechny varianty (21)
Skladem 4 ks

Sleva až 16 % z 9 390 Kč

od 7 890 Kč
Plnění osvobozené od DPH

sleva10%

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

(26)
Použité
Vyzvednutí zdarma
Právě si prohlíží 40 zákazníků.
Dostupná zařízení

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité
Evidenční číslo: 6TD0000401
Obsah balení: USB kabel, adaptér
Distribuce: Japonsko
1. aktivace: 26.8.2017
Záruka: 12 měsíců
Popis zboží: Zařízení je plně funkční a před prodejem odzkoušené. Zařízení má malou oděrku na obou spodních rozích rámu, jemnou barevnou nesrovnalost kolem loga a vlásečnicové škrábance v oblasti loga a na displeji. Telefon nemá originální krabičku.
Baterie: 709 cyklů / 83% 
7 890 Kč
Plnění osvobozené od DPH

Sleva 16 % z 9 390 Kč


Expedujeme Zítra
Hlídat cenu / dostupnost

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité
Evidenční číslo: 2WD0000401
Obsah balení: USB kabel, adaptér
Distribuce: Japonsko
1. aktivace: 22.4.2017
Záruka: 12 měsíců
Popis zboží: Zařízení je plně funkční a před prodejem odzkoušené. Zařízení má několik drobných oděrek po obvodu, jemné stopy od ochranného pouzdra na zadní straně a vlásečnicové škrábance na displeji. Telefon nemá originální krabičku.
Baterie: 999 cyklů / 82% 
8 790 Kč
Plnění osvobozené od DPH

Sleva 7 % z 9 390 Kč


Expedujeme Zítra
Hlídat cenu / dostupnost

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité
Evidenční číslo: 7UD0000401
Obsah balení: USB kabel, adaptér
Distribuce: Japonsko
1. aktivace: 21.6.2017
Záruka: 12 měsíců
Popis zboží: Zařízení je plně funkční a před prodejem odzkoušené. Zařízení má několik drobných oděrek po obvodu a na zadní straně a několik malých vlásečnicových škrábanců na displeji. Telefon nemá originální krabičku.
Baterie: 719 cyklů / 83% 
8 890 Kč
Plnění osvobozené od DPH

Sleva 6 % z 9 390 Kč


Expedujeme 23.9. (pondělí)
Hlídat cenu / dostupnost

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Použité
Evidenční číslo: 2MNL200101
Obsah balení: USB kabel, adaptér
Distribuce: CZ
1. aktivace: 14.4.2017
Záruka: 12 měsíců
Popis zboží: Zařízení je plně funkční a před prodejem odzkoušené. Zařízení má pouze několik drobných oděrek po obvodu a kolem zadní kamery. Displej je bez poškození. Přiložené fotografie jsou pouze ilustrační.
Baterie: 626 cyklů / 85%
9 390 Kč
Plnění osvobozené od DPH

Expedujeme Zítra
Hlídat cenu / dostupnost
Popis a parametry

Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

(PRODUCT)RED

Už 10 let v rámci projektu (RED) podporujeme programy proti šíření AIDS, které zajišťují poradenství, testování a léky bránící přenosu HIV z matky na nenarozené dítě. Prodejem našich produktů (RED) jsme vybrali přes 130 miliónů dolarů. Teď uvádíme iPhone 7 (PRODUCT)RED™ Special Edition. Každý z nich nás posune o krok blíž ke generaci bez AIDS.

Design

Snese kapku vody. I moře obdivu.

iPhone 7 se dostává na novou úroveň inovace a preciznosti. Temně černá barva je úplně jinde než všechno, co jsme zatím udělali. Tělo je odolné proti postříkání a vodě.1 Tlačítko plochy je od základu přestavěné. A nová unibody konstrukce iPhonu 7 s bezešvým zaoblením se stejně dobře drží i vypadá.

Dvě velikosti. Pět barev.

iPhone 7 a iPhone 7 Plus uvádíme v krásné černé s matným finišem a v syté, vysoce lesklé temně černé. 4,7palcové i 5,5palcové modely z velmi tvrdého hliníku řady 7000 jsou k dispozici i v parádní stříbrné, zlaté a růžově zlaté.

Trefa do černé.

Naše nová černá má sytý, matný finiš pískovaného hliníku. Oproti tomu vysoce lesklá temně černá povrchová úprava je výsledkem nového designérského kousku – mimořádně precizní devítikrokové anodizace a leštění.2 Je to černá tak čistá a souvislá, že nepoznáš, kde končí hliník a začíná sklo.

Postavený tak, aby odolal vodě.

Úplně nově technicky řešené tělo iPhonu 7 je voděodolné. Jako vůbec první iPhone.1 Rozlité tekutiny, cákance ani prach tak už nepředstavují problém.

Úplně nové tlačítko plochy a vylepšené Touch ID

iPhone 7 má vyspělé tlačítko plochy bez pohyblivých součástek. Je konstruované tak, aby mělo jednotnou odezvu, bylo odolné a tlakově citlivé. V tandemu s novým mechanismem Taptic Engine reaguje na stisknutí přesnou haptickou odezvou. Dokonce si ho můžeš přizpůsobit podle svého citu.Vysoce vyspělým snímačem otisků prstů Touch ID, který je rychlejší než kdy předtím, iPhone snadno a bezpečně odemkneš.

Fotoaparát iPhonu 7

Zcela nový fotoaparát vyšel na světlo.

iPhone je nejoblíbenější fotoaparát na světě. Teď jsme ho kapánek přestavěli – přidali optickou stabilizaci obrazu, clonu f/1,8 a šestičlenný objektiv. Takže dělá ještě lepší fotky a videa při slabém světle. A protože zachycuje barvy v širokém rozsahu, fotky a Live Photos z něj vycházejí ještě živější.

Optická stabilizace obrazu

Optickou stabilizaci obrazu, která zabraňuje rozmazání způsobenému pohybem a chvěním rukou, teď kromě iPhonu 7 Plus má i iPhone 7. Snímač pomáhá objektivu kompenzovat i nepatrné pohyby, takže fotoaparát může pracovat až s třikrát delší expozicí než na iPhonu 6s.

Clona f/1,8

Větší clona propustí na snímač fotoaparátu až o 50 procent víc světla než na iPhonu 6s, což dál přispívá k fantastickým záběrům při slabém světle. A novým šestičlenným objektivem zachycuje fotoaparát ještě průzračnější, detailněji vykreslené záběry.

Čtyřdiodový True Tone blesk

Čtyři inteligentní LEDky svítí o 50 procent silněji než na iPhonu 6s. Blesk se přizpůsobuje barevné teplotě prostředí, a pomáhá tak dosahovat ostřejších, lépe nasvícených fotek.

Videa filmových kvalit.

Optická stabilizace obrazu a zbrusu nový objektiv s clonou f/1,8 se stará o to, aby na iPhonu 7 lépe vycházela i videa z tmavších prostředí. 12MP fotoaparát nahrává videa v rozlišení až 4K. Takže velkolepé okamžiky natočíš tak velkolepě, jak si zaslouží – i při slabém světle.

Nový 7MP fotoaparát namířený na tebe. Zakoukej se do svých selfie.

Fotoaparát FaceTime HD má nejen vyšší rozlišení, ale taky zachycuje široký rozsah barev. Takže tvoje selfíčka budou ostřejší a živější. Špatné světlo? Retina Flash se přizpůsobí okolnímu osvětlení, aby pleťové tóny v záběru vypadaly přirozeně. A neodolatelně.

Mozek každé operace. Chytřejší obrazový procesor.

Jak může být fotoaparát iPhonu 7 tak přesvědčivý? Jeho mozkem je vylepšený obrazový signálový procesor Apple zabudovaný v čipu A10 Fusion. Při pořízení fotky nebo videa proběhne v ISP přes 100 miliard operací. A díky algoritmům strojového učení můžeš počítat s tím, že výsledné snímky udělají dojem. Mezi další vylepšení patří rychlejší zaostřování, lepší lokální mapování tónů a vyvážení bílé.

Fotky pro iOS. Zaostřeno na vzpomínky.

Takový pohled na své fotky ještě neznáš. Nástroje ve Fotkách ti pomůžou hledat, sdílet a zpracovávat fotky úplně novými způsoby. A funkce Vzpomínky vyspělou vyhledávací technologií organizuje fotky do alb a filmů, které ti udělají radost i bez jakékoli přípravy.

Retina HD displej

Zdaleka nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu.

Prakticky všechno na iPhonu ožívá na jeho displeji. Na něm si prohlížíš fotky, zprávy, videa i nespočet dalších věcí, které ti vyplňují den. Displej iPhonu 7 používá stejný barevný prostor jako digitální kina, takže se na všechno budeš dívat v podstatně jasnějších a živějších barvách. Protože všichni si zasloužíme trochu rozzářit den.

Víc barev. Věrnější podání.

Retina HD displej s novým, širším barevným gamutem zobrazuje barvy v kinematografické kvalitě a má nejlepší správu barev ze všech smartphonů. Obraz se vykresluje z více odstínů barevného spektra. Na obrazovce tak vidíš věrnější zobrazení skutečnosti. Ať si vybíráš šaty, nebo prohlížíš Live Photos z tropů, barvy budou přesně takové jako na vlastní oči.

3D Touch. Ještě šikovnější.

iPhone reaguje na přítlak decentní hmatovou odezvou. Takže efekt technologie 3D Touch nejen vidíš, ale taky cítíš. V iOS 10 na iPhonu 7 je integrace 3D Touch propracovaná do hloubky. Práce se Zprávami, Kalendářem, Mailem a dalšími aplikacemi je tak šikovnější a pohotovější.

Vůbec nejvýkonnější čip ve smartphonu.

iPhone 7 jede na nejvýkonnějším čipu, jaký se kdy ve smartphonu objevil. Je nejen rychlejší než jakýkoli předchozí iPhone, ale taky úspornější. Čip A10 Fusion je totiž postavený na úplně nové architektuře, která podává větší výpočetní výkon, když ho potřebuješ, a víc šetří baterii, když ho nepotřebuješ. Na iPhonu s vůbec nejdelší výdrží baterie můžeš pracovat dvakrát rychleji než na iPhonu 6 a každým nabitím získáš víc času.

Rychlejší a úspornější.

Úplně nový čtyřjádrový čip A10 Fusion má dvě vysoce výkonná jádra a dvě vysoce úsporná jádra. Vysoce výkonná jádra můžou proti iPhonu 6 pracovat až dvojnásobnou rychlostí, zatímco vysoce úsporná jádra můžou běžet jen na pětinu energie, kterou potřebují vysoce výkonná jádra. Podle potřeby se tak můžeš spolehnout na nejvyšší výkon i vrcholnou úspornost.

iPhone s vůbec nejdelší výdrží baterie.

Díky čipu A10 Fusion vydrží letošní iPhone na jedno nabití déle než kdy předtím. Proti předchozí generaci máš na iPhonu 7 až dvě hodiny navíc, na iPhonu 7 Plus až hodinu navíc.

Zvuk

iPhone. Teď stereo.

iPhone má poprvé stereo reproduktory. S dvakrát silnějším zvukovým výstupem než iPhone 6s a s větším dynamickým rozsahem. Ať posloucháš hudbu, sleduješ videa, nebo voláš s hlasitým odposlechem, iPhone 7 hraje na plné pecky.

EarPods. S konektorem Lightning.

K iPhonu 7 jsou přibalená sluchátka EarPods s konektorem Lightning. Pokud chceš dál poslouchat přes svoje stará sluchátka, můžeš použít volitelný adaptér pro sluchátka s 3,5mm jackem.

Wi-Fi a mobilní sítě

Rychlejší 4G LTE s nejlepším roamingem po celém světě.

iPhone 7 podporuje sítě 4G LTE Advanced se stahováním dat rychlostí až 450 Mb/s – o víc než 50 procent rychleji než iPhone 6s a třikrát rychleji než iPhone 6.5 A protože podporuje ještě víc pásem LTE, budeš moct využívat nejlepší globální roaming ze všech smartphonů na trhu. Šťastnou cestu.

Přijímej hovory přes Facebook Messenger a další aplikace.

Všechny hovory můžeš na iPhonu 7 vyřizovat jako běžné telefonáty. Bez ohledu na to, odkud ti tvůj protějšek volá. Navíc se dostaneš ke svým kontaktům a funguje i čekání hovoru.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce. Menu v českém jazyce.


Objednací kód: P1050
Produktové číslo: MPRL2CN/A
EAN: 190198360212
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 12
Stránky výrobce: www.apple.com/cz

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Displej

3D Touch displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

Verze Bluetooth:
4.2
Nahlásit chybu.
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů
Nahlásit chybu.

Multimedia

Světelnost objektivu hlavního fotoparátu:
f 1,8
Nahlásit chybu.
Počet objektivů zadního fotoaparátu:
1
Nahlásit chybu.
Max. snímková frekvence při max. rozlišení:
30 sn./s
Nahlásit chybu.
Max. dosažitelná snímková frekvence:
240 sn./s
Nahlásit chybu.
Přední videokamera:
Ano
Nahlásit chybu.
Počet objektivů předního fotoaparátu:
1
Nahlásit chybu.

Připojení

Slot na paměťové karty:
Ne
Nahlásit chybu.
Počet SIM karet:
1
Nahlásit chybu.
1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 850 MHz
Nahlásit chybu.
WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Nahlásit chybu.
Pásma WiFi:
5GHz, 2,4GHz
Nahlásit chybu.
Rychlonabíjení:
Ne
Nahlásit chybu.
OTG/USB host:
Ne
Nahlásit chybu.

Vzhled

Rozměry (V x Š x H):
138 mm, 67 mm, 7,1 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
138 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Červená
Nahlásit chybu.

Konstrukce

Konstrukce:
Dotykový
Nahlásit chybu.

Další informace

Voděodolnost, IP67
Nahlásit chybu.
Značka:
Apple
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka, USB kabel
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Použitý
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Zvýhodněné sady
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty Apple iPhone 7 128GB (PRODUCT)RED červený

Apple iPhone 7 128GB růžově zlatý
Použité

Skladem 6 ks

Sleva 20 %  z 9 390 Kč

7 590 Kč

Sleva 16 %  z 9 390 Kč

7 890 Kč

Apple iPhone 7 32GB stříbrný
Akce

Skladem > 5 ks

10 990 Kč

Apple iPhone 7 32GB černý
Akce

Skladem > 5 ks

10 990 Kč

Apple iPhone 7 128GB stříbrný
Akce

Skladem > 5 ks

12 590 Kč

Apple iPhone 7 32GB zlatý
Použité

Skladem 4 ks

Sleva 4 %  z 8 290 Kč

7 990 Kč

Apple iPhone 7 32GB stříbrný
Použité

Skladem 3 ks

8 290 Kč

Apple iPhone 7 32GB růžově zlatý
Použité

Skladem 4 ks

Sleva 7 %  z 8 290 Kč

7 790 Kč

Apple iPhone 7 128GB černý
Použité

Skladem 3 ks

Sleva 5 %  z 9 390 Kč

8 990 Kč

Apple iPhone 7 32GB černý
Použité

Skladem 18 ks

Sleva 8 %  z 8 290 Kč

7 690 Kč

Apple iPhone 7 32GB růžově zlatý
Akce

Skladem > 5 ks

10 990 Kč

Apple iPhone 7 128GB temně černý
Použité

Skladem 1 ks

Sleva 6 %  z 9 390 Kč

8 890 Kč

Apple iPhone 7 128GB černý
Akce

Skladem > 5 ks

12 590 Kč

Apple iPhone 7 32GB zlatý
Akce

Skladem > 5 ks

10 990 Kč

12 590 Kč

Apple iPhone 7 32GB stříbrný
Rozbalené

Skladem 1 ks

Sleva 23 %  z 13 490 Kč

10 490 Kč

Apple iPhone 7 128GB zlatý
Použité

Skladem 4 ks

Sleva 16 %  z 9 390 Kč

7 890 Kč

Apple iPhone 7 128GB zlatý
Akce

Skladem > 5 ks

12 590 Kč

Apple iPhone 7 32GB temně černý
Použité

Skladem 1 ks

Sleva 1 %  z 13 490 Kč

13 390 Kč

Sleva 3 %  z 10 290 Kč

9 990 Kč

Apple iPhone 7 256GB temně černý
Použité

Skladem 1 ks

Sleva 4 %  z 10 290 Kč

9 890 Kč