Přihlásit se

Apple TV 32GB (2015)

(1)
Kód: 16912
P/N: MR912CS/A
Výrobce: Apple
Distribuce: CZ
Televize je v dnešní době o sdílení příjemných chvil s našimi nejbližšími. Je o společných zážitcích. Apple TV posouvá tyto společné zážitky a celkový zážitek z televize na novou úroveň. Apple vidí, budoucnost televize v aplikacích. Operační systém tvOS přináší inovativní možnosti jak s velkou obrazovkou komunikovat. A je to pořádná jízda.
Velikost uložiště (GB):
32 GB
Čipová sada:
Apple A8
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Drátová připojení:
Lightning, HDMI, USB C, Ethernet (RJ-45)
Rozměry (v x š x h):
98 mm, 98 mm, 35,0 mm
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+126 Kč

+210 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Zítra

Sleva 15 % z 4 890 Kč

4 190 Kč
3 463 Kč bez DPH


Apple TV 32GB (2015)

(1)
Popis a parametry

Apple TV 32GB (2015)

Aplikace - brána k novému druhu zábavy

Na svých mobilech a počítačích nám aplikace pomáhají s našimi pracovními úkoly, ale také v tom se parádně bavit. Tímto směrem se ubírá i velká obrazovka v obýváku. Aplikace v televizi také udělaly své. Lehce si vyberete co chcete sledovat. Můžete pomocí systému tvOS hrát hry, sledovat živé sportovní přenosy a oblíbené seriály. Spoustu dalšího přijde díky usilovné práci vývojářů v budoucnu.

Zábavy, kolik se do vás vejde

Největší legendy, nejlepší zábava u vás v obýváku. Kdykoli. Apple TV zpřístupňuje kompletní obsah iTunes přímo do vaší televize. Nepřeberné množství filmů a seriálů tak jen čekají na to, až je objevíte.

Dokonalé spojení hardwaru a softwaru opět exceluje

Ve vaší televizi nově je i App Store. Velkolepé hry, nové zážitky, propracované aplikace to vše díky staré dobré televizi. Apple TV Remote je ovladač nové generace. Můžete ho používat jako herní ovladač se zabudovaným gyroskopem, akcelerometrem a dotykovým povrchem. Systém tvOS + skvělý ovladač poskytuje širokou paletu využití. Vývojáři nám určitě přichystají dechberoucí zážitky. Kromě nových aplikací Apple TV zjednodušuje i klasické věci, které na televizi v současnosti děláme. Například prohlížení fotek a videí z dovolené.

Apple TV Remote

Technoligie dotykového displeje změnila a ještě stále mění způsob interakce s našimi telefony, počítači ale i dalšími zařízeními. Apple TV Remote přináší tento zážitek i do ovladače k televizi. Je konec nekonečnému mačkání knoflíků. S aplikacemi dostanete přesně to, co chcete. Ovladač dodá maximálně pozitivní zážitek. Dotyková plocha je navržena tak, aby poskytovala maximální přesnost. Každý jednotlivý pohyb krásně přenese přímo na plochu televize. Přetáčení videí a pohyb po časové ose bude krásně plynulý a díky náhledu záběrů lehce najdete, co hledáte. Vše je maximálně přirozené, nebudete muset ani spustit oči od dění na obrazovce.

Apple TV v kostce

Nová Apple TV se systémem tvOS ukazuje nový jasný a zábavný směr pro televize a jejich budoucí využití. tvOS počítá s tím, že od něj sedíte třeba 3 metry daleko. Přesto je navržený tak, aby vás i tak vtáhl do svého dění a aby pro vás byl naprosto osobním zážitkem. I na tu dálku je to prostředí, do kterého se plně ponoříte.


Objednací kód: 16912
Produktové číslo: MR912CS/A
EAN: 8884625804968, 190198667175, 888462580496
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24
Stránky výrobce: www.apple.com/cz

Autorizované servisy

Výkon

Připojení

WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Nahlásit chybu.

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
98 mm, 98 mm, 35,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
425 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Obsah balení:
Nabíječka, TV Remote (ovladač), USB kabel Lightning
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad