Apple AirPods Max bezdrátová sluchátka růžová

Hlavní parametry

Barva:
Růžová
Noise cancelling:
Ano
Výdrž přehrávání (h):
20 h
Verze Bluetooth:
5
Připojení:
Bezdrátové

Apple AirPods Max bezdrátová sluchátka růžová

(1)
Představujeme AirPods Max – dokonalé skloubení působivého hi-fi zvuku a kouzelných vlastností AirPodů pro vrcholný poslechový zážitek.
Barva (5)
Všechny varianty (5)

14 490 Kč
11 975 Kč bez DPH

Neznámá dostupnost ?
Expedice bude upřesněna
Doplňkové služby
Kód: 77195
P/N: MGYM3ZM/A
Výrobce: Apple
Typ produktu: Sluchátka
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)
(1)

Hlavní parametry

Barva:
Růžová
Noise cancelling:
Ano
Výdrž přehrávání (h):
20 h
Verze Bluetooth:
5
Připojení:
Bezdrátové
Představujeme AirPods Max – dokonalé skloubení působivého hi-fi zvuku a kouzelných vlastností AirPodů pro vrcholný poslechový zážitek.
Popis a parametry

Apple AirPods Max bezdrátová sluchátka růžová

 • Vysoce věrný zvuk

 • Aktivní potlačování hluku s režimem propustnosti

 • Úchvatný design pro pohodlný poslech

Design

Designová symfonie

Tohle jsou sluchátka přes uši, jaká tady ještě nebyla. Náušníky i klenba hlavového mostu se dokonale přizpůsobují individuálnímu tvaru hlavy, takže AirPods Max optimálně akusticky těsní a poskytují mimořádný poslechový zážitek.

 • Klenba hlavového mostu z prodyšné tkané síťoviny rovnoměrně rozkládá hmotnost sluchátek a snižuje tlak na hlavu.

 • Kostru z nerezové oceli pokrývá měkká skořepina, takže pevnost, pružnost a pohodlí jsou v dokonalé souhře.

 • Teleskopická ramena se hladce posouvají a drží v nastavené poloze. Sluchátka tak pohodlně sedí a přesně doléhají.

 • Krásně provedené mušle z anodizovaného hliníku mají revoluční mechanismus, který umožňuje jejich nezávislé otáčení a vyrovnávání tlaku.

Náušníky jsou potažené speciální textilní síťovinou, takže při poslechu doléhají na pokožku jako měkké polštářky. Akustická paměťová pěna náušníků jemně, ale spolehlivě těsní. A to je základní předpoklad pro fantastický zvuk.

Korunkou Digital Crown můžeš ovládat hlasitost, přeskakovat skladby a přijímat hovory.

Kvalita zvuku

Zjevení pro tvoje uši.

AirPods Max spojují vysoce věrnou reprodukci zvuku se špičkovým aktivním potlačováním hluku. Zážitek z poslechu je nepřekonatelný. Každá součást jejich speciálního budiče pomáhá vytvářet zvuk s naprosto minimálním zkreslením v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Mohutné basy, přesné středy i věrné, čisté výšky znějí dokonale průzračně.

Poslech, co tě pohltí

 • Na potlačování nežádoucího vnějšího hluku spolupracuje v AirPodech Max celkem šest mikrofonů namířených ven – ty rozpoznávají zvuky zvenčí – a dva mikrofony namířené dovnitř, které pomáhají analyzovat, co přesně slyšíš. Mikrofony s technologií formování paprsku izolují při hovorech tvůj hlas, aby byl slyšet čistě – i ve větru.

Uslyšíš každý detail

 • Dynamický budič Apple pokrývá široký frekvenční rozsah a nechává vyznít jemné detaily každého tónu. Ve skladbách, co znáš do poslední noty, tak odhalíš barvy a nuance, jaké ještě neznáš.

Přehrávání bez zkreslení

 • Budič s dvojitým prstencem neodymových magnetů je zkonstruovaný podle high-endových sloupových reproduktorů tak, aby minimalizoval harmonické zkreslení v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Výsledkem je stejnoměrně čistý zvuk – i při nejvyšší hlasitosti.

Výpočetní audio pro velkolepý výkon.

Díky výkonnému čipu Apple H1 v obou náušnících, jedinečnému akustickému řešení, vyspělému softwaru a výpočetnímu audiu je zážitek z poslechu AirPodů Max přímo revoluční. Výpočetní audio pomocí deseti audio jader každého čipu blokuje okolní hluk a přizpůsobuje zvuk podle usazení náušníků. Filmové scény tak působí, jako by se odehrávaly přímo kolem tebe.

Špičkové aktivní potlačování hluku kompenzuje zvuk z okolí odpovídajícím inverzním signálem, aby tě při poslechu nic nerušilo. Tlačítkem hlukového filtru přepneš do režimu propustnosti, ve kterém zvuky z okolí pronikají dovnitř. Udržíš tak přirozený kontakt se světem kolem sebe. Adaptivní ekvalizace přizpůsobuje zvuk podle dolehnutí náušníků. Mikrofony namířené dovnitř zaznamenávají, co přesně slyšíš. Sluchátka podle toho upravují frekvence přehrávané hudby, aby byl zážitek konzistentní a každý tón vyzněl věrně. Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy zaručuje při sledování filmů a seriálů poslech jako v kině. Pomocí vestavěných gyroskopů a akcelerometrů vyhodnocují AirPods Max spolu s iPhonem nebo iPadem i ty nejjemnější pohyby hlavy, aby byl zvuk správně orientovaný vůči zařízení.

Kouzelný zážitek

To složité je schované vevnitř.

AirPods Max mají všechny kouzelné bezdrátové funkce, které jsou AirPodům vlastní. Nastaví se jedním klepnutím, a když si je sundáš, automaticky pozastaví přehrávání. Zážitek z poslechu je každý den a na každém zařízení naprosto dokonalý.

Pouzdro, co má svoje kouzlo.

Když AirPods Max uložíš do měkkého, tenkého pouzdra Smart Case, přepnou se do ultraúsporného režimu, ve kterém si baterie zachovává úroveň nabití.

Dlouhohrající baterie.

hodin poslechu hudby, sledování filmů nebo vyřizování hovorů – se zapnutým aktivním potlačováním hluku a prostorovým zvukem. Konektorem Lightning je za 5 minut dobiješ na 1,5 hodiny poslechu.

Další informace

 • Objednací kód: 77195
 • Produktové číslo: MGYM3ZM/A
 • EAN: 194252245088
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Odpovědnost za vady v měsících: 24
 • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
 • Stránky výrobce: www.apple.cz
 • Typ produktu: Sluchátka

Technické parametry

Výdrž přehrávání (h):
20 h

Připojení

Verze Bluetooth:
5
Bezdrátové

Vzhled

Barva:
Růžová

Konstrukce

Náhlavní
Rozměry (V x Š x H):
187 mm (V), 169 mm (Š), 83 mm (H)
Hmotnost (g):
384,8 g

Další informace

Výbava:
Mikrofon
Ovládání přehrávání:
Ano
Ovládání hlasitosti:
Ano
Ovládání hudby
Stav zboží:
Nový

Kategorie produktu

Modelová řada:
AirPods Max
Příslušenství
Originální příslušenství
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad