Autorizovaný Apple servis na Praze 1 máme otevřený. | Smarty Store nyní slouží jako výdejní místo.
Přihlásit se

ASUS Exkluzivní záruka (NBD ON-SITE)

Hlavní parametry

Stav zboží:
Nový

ASUS Exkluzivní záruka (NBD ON-SITE)

Prémiový servis pro vaše zařízení. Next Bussines Day On-Site, kdy vás technik kontaktuje do druhého dne od vziku závady.
Expedujeme Zítra

2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH

Doplňkové služby
Kód: 69736

Hlavní parametry

Stav zboží:
Nový
Prémiový servis pro vaše zařízení. Next Bussines Day On-Site, kdy vás technik kontaktuje do druhého dne od vziku závady.
Popis a parametry

ASUS Exkluzivní záruka (NBD ON-SITE)

JAKÉ JSOU VÝHODY A PODMÍNKY UPLATNĚNÍ ASUS EXKLUZIVNÍ ZÁRUKY?

1 - Po objednání servisu vybraných modelů garantujeme, že se Vám technik ozve nejpozději následující pracovní den (platí pro Česko a Slovensko).

2 - Před službou přímo na místě Vás můžou naši agenti technické podpory požádat o pomoc s řešením problémů s výrobkem. Pro více detailních informací, prosím, nahlédněte do sekce „Když kontaktujete zákaznickou službu ASUS“ na záruční kartě dodané s vaším Výrobkem nebo navštivte http://support.asus.com

3 - Pokud se problém nevyřeší na dálku, pak bude domluvena technická podpora pro Váš Výrobek přímo na místě. Autorizovaný ASUS technik bude vyslán obvykle do konce dalšího pracovního dne na Vámi zadanou lokalitu. Doba odezvy může záležet na geografickém umístění, náhradních dílech a dostupnosti místní služby.

4 - Budete požádáni, abyste autorizovanému ASUS technikovi poskytli přístup k Vaší budově, výrobkům ASUS a také elektřině, internetovému připojení, CD/DVD s ASUS ovladači (pokud bylo dodáno k výrobku) a dostatečnému a bezpečnému pracovnímu prostředí.

5 - Pokud výrobek selže během normálního a správného používání v době trvání tohoto servisního balíčku, ASUS opraví nebo vymění poškozené díly výrobku nebo celý Výrobek za nové či repasované díly nebo výrobky tak, aby funkčnost byla stejná, nebo lepší než původní.

6 - V případě, že autorizovaný ASUS technik zjistí, že Výrobek je mimo rozsah pokrytí (jako například poškození způsobené zákazníkem atd., jak je popsáno v sekci „Vyloučení z této limitované Záruční služby“ na záruční kartě), bude Vám vystaven ceník a tato služba bude poskytnuta pouze po zaplacení. Pokud se rozhodnete nepokračovat v opravě, pak Vám budou naúčtovány všechny již vzniklé náklady společnosti Asus (včetně, ale nejen poslání technika na místo, testování/hledání chyby, atd.)

Jak získám tento servisní balíček?

Jednoduše vyplňte žádost o aktivaci speciálního servisu na tomto odkazu: Aktivace servisu

Servisní balíček bude aktivován 10 dní po zaslání žádosti. Stav záruky můžete zkontrolovat Klikněte zde . V případě jakýchkoliv problémů nebo dotazů můžete kontaktovat výrobce Klikněte zde

Další informace

  • Objednací kód: 69736
  • EAN: 69736
  • Záruka v měsících: 0
  • Stránky výrobce: www.asus.com

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad