NOVINKA: Notebooky, monitory, počítače a příslušenství! - Získejte 2 000 Kč na další nákup při koupi vybraných produktů.
Přihlásit se
Počítače, notebooky a příslušenství nově i u nás! 1
MacBook Pro s dárky zdarma 2
Značkové příslušenství se slevou 20 % 3
Oblíbený A40 jen za 4 890 Kč! 4
Léto plné slev s Huawei 5
Série Redmi Note 9 od Xiaomi se slevou 10 % 6
Sennheiser HD 4.50 bezdrátová sluchátka s NC černá
Sennheiser HD 4.50 bezdrátová sluchátka s NC černá

37 %  z 4 690 Kč

2 990 Kč

Posledních 10 kusů
Akce a novinky
Prohlédnout ›
Zjistit více

Nejnovější hodnocení

GoPro HERO8 Black

29.06.2020

Nejlepší akční kamera na trhu, co se týče kvality obrazu tak bezkonkurenční ! Vyplatí se zainvestovat. Hvězdičku dolů strhávám za slabou baterii, a tak místo toho aby jste si užívali nahrávání, spíše věnujete více pozornosti baterce a její úspoře, výrobce si nad tím zřejmě hlavu moc nelámal a tak i když je u jiných výrobců zvykem prodávat své kamery se sadou dvou baterií, zde se žádná taková revoluce nekoná. Další negativum je microSD karta, i když jich možná máte doma spoustu, na stránkách výrobce si raději pohlídejte kompatibilitu GoPro8 si totiž nerozumí úplně se všemi kartami, a pakliže nebudete mít poruce žádnou kompatibilní kartu a poohlížíte se po nějaké, tak rozhodně neškudlete s penězi a pořiďte rovnou minimálně 128gb, protože v případě že budete chtít natáčet opravdu kvalitní videa, připravte se na to že kapacita paměti karty bude klesat stejně rychle jako kapacita baterie. Stručně řečeno, kamera TOP, ale bez záložní baterie a velké paměťovky si s ní moc zábavy neužijete. Co se týče softwaru, obrňte se trpělivostí, kameru budete muset zřejmě po rozbalení aktualizovat, jinak si s telefonem příliš rozumět nebude. Dále pak ovládání a další zajímavé efekty které kamera umí, vám zaberou několik dní než si je otestujte a celkově se s kamerou sblížíte.

Samsung Galaxy A51 Dual SIM černý

29.06.2020

Velmi dobře padne do ruky, příjemný vzhled. Je rychlý, s dobrým foťákem.

Duux Tag Ultrasonic Humidifier DXHU02 zvhlčovač vzduchu černý

29.06.2020

Velmi hezký zvlhčovač s velkou nádrží a dlouhou výdrží. Na dřevěných nožičkách je velice stabilní. Je opravdu tichý, nejhlučnější na provozu je sem tam zabublání vody :) Oceňuju možnost využití i na aromaterapii. Škoda jen, že náladové LED podsvícení je pouze v jedné - bílé barvě.

LAMAX USB Smart Charger 4.5A

29.06.2020

Super věc na dobíjení více zařízení přes USB najednou. Místo toho abych měl několik adaptérů, tak mi stačí tohle a k tomu kabely.

iWant 3D+ temperované sklo na celý displej Apple iPhone 11 / XR černé

29.06.2020

Krásné příjemné na dotek a nejsou vidět žádné otisky. Perfektně sedí v kombinaci s originálním pouzdrem apple. Sklo je krásné zaobleno a chrání i rohy telefonu