Přihlásit se
Objevte bezdrátové nabíjení 1
Vykoupíme vaše zařízení i online! 2
Pořiďte si nový Samsung řady S20 s výhodným bonusem 3
Zářivé novinky od Huawei Y5P a Y6P 4
Novinky od Xiaomi - Redmi Note 9 a Note 9 Pro 5
Objevte nový MacBook Pro 6
Apple Watch Series 3 42mm vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem (2017)
Apple Watch Series 3 42mm vesmírně šedý hliník s černým sportovním řemínkem (2017)

8 %  z 6 579 Kč

6 079 Kč

Posledních 10 kusů
Akce a novinky
Prohlédnout ›
Zjistit více

Nejnovější hodnocení

Blurams Outdoor Lite

27.05.2020

Nenapadá mě na co si stěžovat, je to moje prvni porizena bezpecnostni kamera, ale jsem velmi spokojen. natačeny obraz ma vysoke rozliseni, nocni videni velmi pekne. Kamera ma čidla pohybu a zvuku, coz mi prijde k zabezpeceni vchodu do domu velmi uzitecne. sleduji pres mobilni aplikaci blurams, ktera se prijemne ovlada.

Blurams Outdoor Pro

27.05.2020

Bezpečnostní kamera vhodná na ostrahu domu či zahrady. Kvalitní hd rozlišení obrazu a velmi široký záběr kamery. Kamera má dobrý bezpečnostní systém, fuknci rozpoznávání obličejů a hlasitý alarm. Kvalitní noční vidění na poměrně velkou vzdálenost. Vše snadno pozorovatelné v Blurams aplikaci, kterou jsem si stáhla pomocí QR kodu v manuálu. Kameru instaloval na fasádu manžel, ostatní jsem zvládla sama, jednoduchá instalace.

Honor Magic Earbuds bílá

27.05.2020

Minulý týden jsem je dostal k narozeninám, vyzkoušel a jsem s nima moc spokojenej. Bál jsem se hlavně kvality zvuku, protože s touhle značkou zkušenost nemám, ale jsem mile překvapený. Opravdu dobře tlumí okolní šum.

DJI OSMO Mobile 2

26.05.2020

Práce s tímto stabilizátorem je jednoduchá. Lze jej použít i bez aplikace, kdy můžeme využít základních vlastností fotoaparátu v telefonu. S vhodnou aplikací se nabízejí další možnosti, jako jsou panoramatické snímky, časosběr apod. Stabilizátor si poradí i s některými malými kompakty. Návod k obsluze by mohl být zevrubnější. Tento problém je i u jiných výrobků.

Adam Elements Omnia P5 cestovní nabíječka černá

26.05.2020

Adaptér je malý, lehký, vejde se snadno do tašky. I když nedosahuje potřebného výkonu, notebook s požadavkem na adaptér s výkonem 65W (DELL), stačí při kancelářské práci i pomalounku nabíjet. Poskytovaný výkon je cca 45W, 20V/2,25A, takže přes noc je notebook v pohodě nabitý. Pro propojení jsem "riskl" koupit kabel "FIXED dlouhý nabíjecí kabel USB-C (PD) 15W černý " (na tomto e-shopu) a po delším používání mohu doporučit. kabel, i když tenký, se ani při celodenním nasazení nezahřívá a cca půl roku plní svoji funkci na 100%

HyperJuice 100W GaN nabíjecí adaptér

26.05.2020

Osobně ho používám k notebooku DELL, který disponuje USB-C, které má implementovánu i možnost nabíjení. Díky většímu výkonu se notebook nabíjí rychleji, ale ani tento adaptér není schopen dodat požadovaných 65W. Dodá na USB-C výstupech pouze 60W (20V/3A), což se projeví akorát v momentu, kdy notebook startuje a kontroluje možnosti adaptéru a při nalezení "slabého" zobrazí hlášku. Hlášku lze ignorovat nebo spouštět notebook na baterii a je vše v pořádku. Jinak adaptér pracuje bez problémově. Zatím vyzkoušeno po Evropě, kde stačily přiložené redukce. Díky existenci klasického USB lze nabíjet i mobilní telefony. Na cesty je tento adaptér mnohem lepší než standardní veliké a těžší adaptéry dodávané s notebooky. Otázkou zůstává vhodný typ USB-C kabelu. Osobně pro tento adaptér používám silnější než pro Adam Elements Omnia P5, kde používám kabel FIXED USB-C (PD) 15W (na tomto e-shopu) o délce 2 metry a vše pacuje již dlouhou dobu na 100%