Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

360° kamery

Pro pořízení kompletního snímku vašeho okolí slouží 360° kamery. Vytvoříte tak snadno sférickou fotografii či sférické video.

Pokračovat

Sférické kamery neboli kamery, které dokážou zaznamenat video s šířkou záběru 360 stupňů se těší čím dál větší úspěšnosti. A na jaké parametry byste měli vzít v potaz při výběru nové 360° kamery?

Rozlišení kamery

Full HD

Full HD (1920 x 1080 pixelů) se v dnešních dnech považuje za naprostý standard. Nabídne velmi slušné detaily a čistý plynulý obraz. Setkáme se ale samozřejmě i s lepším rozlišením.

4K

Rozlišení 4K (3 840 × 2 160) je v podstatě to nejlepší rozlišení, ve kterém dokážete video pořídit. Bohužel není zase tolik zařízení, na kterém je možné toto rozlišení přehrát v plné kvalitě.

Odolnost kamery

Některé 360° kamery nabídnou odolnost proti prachu a vodě, aby je bylo možné používat i v drsnějších podmínkách.

Odolnost udává certifikace IP (ingress protection). Tedy hodnotu odolnosti proti narušení cizími předměty. Vždy se udává ve tvaru IPXX, kdy první X je odolnost proti prachu a X druhé odolnost proti vodě. Odolnost označená například IP67 udává kompletní odolnost vůči prachu a 30 minutovou odolnost proti vodě v hloubce jednoho metru. Odolnost, kterou udává označení IP68 označuje kompletní rezistenci vůči proniknutí prachu do přístroje a téměř kompletní odolnost vůči vodě.

Odolnost proti vodě:

  • IPX4: Odolnost proti stříkající vodě ve všech úhlech
  • IPX5: Odolnost proti tryskající vodě ve všech úhlech ze vzdálenosti 3 metrů po dobu 3 minut
  • IPX6: Odolnost proti silně tryskající vodě při průtoku 100 litrů za minutu ze vzdálenosti 3 metrů po dobu 3 minut
  • IPX7: Odolnost proti ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru
  • IPX8: Odolnost úplného ponoření do vody dle podmínek určených výrobcem
  • IPX9: Odolnost proti tlakové vodě

Odolnost proti vniknutí cizích předmětů:

  • IP4X: Odolnost proti vniknutí velmi drobných předmětů
  • IP5X: Částečná odolnost proti prachu
  • IP6X: Úplná odolnost proti prachu

Skrýt

Nejprodávanější

1
GoPro Max

Natáčí tradiční videa ve stylu HERO s nepřekonatelnou stabilizací nebo 360 videa, která tě vtáhnou do děje. Už nikdy ti žádný záběr neuteče. Udělejte místo pro MAX, vůbec nejkreativnější kameru GoPro. Panoramatické fotky bez posouvání kamery, výběr z digitálních čoček a nejlepší 360 a stereo, jaké jsme kdy představili. V balení s praktickým cestovním pouzdrem.

15 %  z 14 990 Kč

12 890 Kč

2
Insta360 ONE X2

Kapesní akční kamera Insta360 ONE X2 nabídne Super 5,7K 360° širokoúhlý záznam v HDR, FlowState Stabilizaci, voděodolnost do 10 m bez pouzdra, funkci neviditelné selfie tyče, AI editaci a sledování objektů, zvířat či lidí, hlasové ovládání, zpomalený záznam, noční záznam, 360°zvuk a řadu dalších režimů.

11 690 Kč

3
Owl Pro bílá

Unikátní videokonferenční řešení Owl Pro specifické dokonalou kvalitou obrazu a hladkou integrací s konferenčními platformami. Nabízí 360stupňovou kameru s rozlišením 1920x1080p, 8 chytrých mikrofonů, možnosti synchronizace s dalšími produkty Owl Pro, ideální výkonnost i pro větší místnosti, nastavení Plug and Play, Wi-Fi, automatické ostření a inovativní technologii Smart Zooming.

30 990 Kč

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry