Powerbanky s kapacitou 20000 mAh a více

Powerbanka je naším věrným společníkem nejen na cestách, díky ní už nikdy nemusíme hledat zásuvku, do které bychom zapojili nabíječku a dobili zařízení. Že jich nabíjíte víc? Vyberte si z naší nabídky powerbanku s kapacitou 20 000 mAh a víc.

Více

Powerbanka s vyšší kapacitou nabije nejen telefon

Jedním z nejdůležitějších parametrů pro výběr powerbanky je její kapacita. Powerbanka pod 10 000 mAh dobije zařízení jen párkrát, navíc nesmí mít jeho baterie příliš velkou kapacitu. Když ale vsadíte na větší kapacitu powerbanky, dobijete mobil, tablet, možná i notebook, můžete si ji s sebou vzít i na vícedenní výlet nebo dovolenou. Třeba do kempu.

Co dalšího si při výběru powerbanky pohlídat?

  • Zamyslete se nad tím, kolik lidí ji bude používat.
  • Prozkoumejte výstupní konektory, abyste svoje zařízení dokázali na powerbanku připojit. Mezi nejčastější výstupy patří USB-A, USB-C, Micro USb nebo Lightning.
  • Čím vyšší bude kapacita baterie powerbanky, tím lépe, zase to ale zbytečně nepřehánějte. Čím je totiž vyšší kapacita, tím je powerbanka také rozměrnější a těžší.
  • Jaký typ baterie powerbanky preferujete? Cenově dostupnější Li-lon, které se nedoporučuje nechat úplně vybít, nebo Li-Pol?
  • Jaké další funkce oceníte? Hodit se může ukazatel stavu baterie, displej nebo LED dioda, ať víte, kolik energie v sobě ještě ukrývá.
  • Hodit se může i rychlonabíjení či svítilna, kdo vyráží často do přírody, toho potěší solární powerbanka.

Méně