2.5D skla na mobily

Dřív měly mobily rovný displej, sklo pokrývalo celou jeho plochu. Dneska jsou běžné zaoblené hrany, na což museli zareagovat i výrobci ochranných skel. 2.5 D sklo má mírně zaoblené okraje a displej telefonu dokonale ochrání.

Více

Tvrzené sklo je dnes už skoro nutností

Dotykový displej je dnes nejdražší součástí telefonu, zaslouží si tak tu nejlepší možnou ochranu. Když totiž telefon spadne na tvrdý povrch, displej se s největší pravděpodobností rozbije. Pokud ale displej ochráníte dobře zvoleným tvrzeným sklem, energie nárazu se rozloží po povrchu tvrzeného skla a displej ochrání.

Víte, že tvrzené sklo chrání displej i před poškozením, takže klidně můžete nosit klíče i mobil u sebe?

2D, 2.5D a 3D. Na trhu je hned několik typů skel. V čem se liší?

  • 2D skla mají hranaté zakončení a pokrývají jen displej, rámeček už ne. Jsou tak na displeji viditelná a když přejedete prstem po okraji, hranu ucítíte.
  • 2.5D sklo můžeme přirovnat k 2D sklům, pokrývají celý povrch telefonu nebo tabletu, jejich okraje jsou ale zkosené a když přes ně přejedete, ucítíte plynulý přechod mezi telefonem a ochranným sklem.
  • 3D sklo kopíruje celý povrch telefonu, okraj je zaoblený a přizpůsobený konkrétnímu telefonu, takže s ním krásně splynou.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení: