Přihlásit se

2.5D skla na mobily

Dřív měly mobily rovný displej, sklo pokrývalo celou jeho plochu. Dneska jsou běžné zaoblené hrany, na což museli zareagovat i výrobci ochranných skel. 2.5 D sklo má mírně zaoblené okraje a displej telefonu dokonale ochrání.

Pokračovat

Tvrzené sklo je dnes už skoro nutností

Dotykový displej je dnes nejdražší součástí telefonu, zaslouží si tak tu nejlepší možnou ochranu. Když totiž telefon spadne na tvrdý povrch, displej se s největší pravděpodobností rozbije. Pokud ale displej ochráníte dobře zvoleným tvrzeným sklem, energie nárazu se rozloží po povrchu tvrzeného skla a displej ochrání.

Víte, že tvrzené sklo chrání displej i před poškozením, takže klidně můžete nosit klíče i mobil u sebe?

2D, 2.5D a 3D. Na trhu je hned několik typů skel. V čem se liší?

  • 2D skla mají hranaté zakončení a pokrývají jen displej, rámeček už ne. Jsou tak na displeji viditelná a když přejedete prstem po okraji, hranu ucítíte.
  • 2.5D sklo můžeme přirovnat k 2D sklům, pokrývají celý povrch telefonu nebo tabletu, jejich okraje jsou ale zkosené a když přes ně přejedete, ucítíte plynulý přechod mezi telefonem a ochranným sklem.
  • 3D sklo kopíruje celý povrch telefonu, okraj je zaoblený a přizpůsobený konkrétnímu telefonu, takže s ním krásně splynou.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Swissten 2.5D tvrzené sklo Samsung Galaxy A12

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Samsung Galaxy A12, které dokonale chrání displej telefonu.

150 Kč

2
FIXED 2,5D Full-Cover tvrzené sklo 0,33mm Samsung Galaxy A52 4G/5G/A52s černé

Exkluzivní FIXED Full-Cover tvrzené sklo na displej, které sahá až k okrajům mobilního telefonu a lepí po celé ploše. Vyrobené na míru pro mobilní telefon Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s.

37 %  z 349 Kč

222 Kč

3
Smarty 2,5D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8/SE (2020) černé

Ochranné 2,5D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností.

36 %  z 199 Kč

128 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry