Přihlásit se

2.5D skla

Zvyšte ochranu svého zařízení použitím tvrzeného skla. Jeho cílem je ochrana displeje před poškrábáním a případně i rozbitím, a to bez toho, aby vás jeho přítomnost jakkoli omezovala. Tvrzené sklo by vašemu telefonu nemělo chybět ani v případě, že na zařízení máte ochranné sklo z výroby.

Pokračovat

Proč vsadit na tvrzené sklo?

I když má zařízení ochranné sklo z výroby, snadno schytá nějaký ten škrábanec, dost možná se na něm objeví i prasklina. Jeho výměna je složitá, a hlavně finančně nákladná. Musíte s tím totiž do servisu. Tvrzené sklo, o kterém ani nebudete vědět, stojí pár korun a instalaci zvládnete hravě doma.

Tvrzené sklo nebo ochranná fólie?

Pro tvrzené sklo mluví hned několik věcí. Oproti ochranné fólii je průhlednější, má příjemný povrch, snadno se instaluje, a zatímco fólie chrání jen před škrábanci, tvrzené sklo poskytuje i ochranu proti nárazům.

Co je 2.5D?

Základní variantou jsou 2D skla s pravoúhlými hranami. 2.5D skla mají hrany zaoblené, takže potěší na pohled i na dotek. Pak existují ještě 3D skla, která kryjí displej od kraje ke kraji.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Swissten 2.5D tvrzené sklo Samsung Galaxy A12

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Samsung Galaxy A12, které dokonale chrání displej telefonu.

150 Kč

2
FIXED 2,5D Full-Cover tvrzené sklo 0,33mm Samsung Galaxy A52 4G/5G/A52s černé

Exkluzivní FIXED Full-Cover tvrzené sklo na displej, které sahá až k okrajům mobilního telefonu a lepí po celé ploše. Vyrobené na míru pro mobilní telefon Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s.

37 %  z 349 Kč

222 Kč

3
Smarty 2,5D Full Glue tvrzené sklo Apple iPhone 7/8/SE (2020) černé

Ochranné 2,5D tvrzené sklo s faktorem tvrdosti 9H nabízí vysokou ochranu displeje před povrchovým poškozením a snižuje jeho poškození v případě pádu. S tloušťkou pouhých 0,3mm, lepidlem po celé ploše a barevným rámečkem se jedná o kvalitní ochranu s maximální průhledností.

36 %  z 199 Kč

128 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry