Přihlásit se

2.5D skla

Zvyšte ochranu svého zařízení použitím tvrzeného skla. Jeho cílem je ochrana displeje před poškrábáním a případně i rozbitím, a to bez toho, aby vás jeho přítomnost jakkoli omezovala. Tvrzené sklo by vašemu telefonu nemělo chybět ani v případě, že na zařízení máte ochranné sklo z výroby.

Pokračovat

Proč vsadit na tvrzené sklo?

I když má zařízení ochranné sklo z výroby, snadno schytá nějaký ten škrábanec, dost možná se na něm objeví i prasklina. Jeho výměna je složitá, a hlavně finančně nákladná. Musíte s tím totiž do servisu. Tvrzené sklo, o kterém ani nebudete vědět, stojí pár korun a instalaci zvládnete hravě doma.

Tvrzené sklo nebo ochranná fólie?

Pro tvrzené sklo mluví hned několik věcí. Oproti ochranné fólii je průhlednější, má příjemný povrch, snadno se instaluje, a zatímco fólie chrání jen před škrábanci, tvrzené sklo poskytuje i ochranu proti nárazům.

Co je 2.5D?

Základní variantou jsou 2D skla s pravoúhlými hranami. 2.5D skla mají hrany zaoblené, takže potěší na pohled i na dotek. Pak existují ještě 3D skla, která kryjí displej od kraje ke kraji.

Skrýt

Nejprodávanější

1
iWant FlexiGlass 2D tvrzené sklo Apple iPhone SE/6/6S/7/8 (3.gen)

Speciální ochranné tvrzené sklo na displej vašeho iPhonu. Nesnižuje kvalitu displeje, pouze 0,2mm tenké a velmi příjemné na dotek. Navíc s nanovrstvou proti šmouhám na displeji.

58 %  z 695 Kč

295 Kč

2
Tactical Glass Shield 2.5D sklo pro iPhone 11 čiré

Prémiové ochranné sklo Tactical Glass Shield 2.5D chrání displej telefonu před poškrábáním, nárazy i případnými pády. Má tloušťku 0,33mm, díky čemuž je na displeji téměř neviditelné. Lepí po celé ploše a díky oleofobní úpravě nezanechává otisky prstů a spolehlivě odpuzuje vodu.

44 %  z 149 Kč

84 Kč

3
Swissten 2.5D tvrzené sklo Apple iPhone 7/8

Odolné Swissten tvrzené sklo pro telefon Apple iPhone 7/8, které dokonale chrání displej telefonu.

150 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry