Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Powerbanky s kapacitou 10000 - 19000 mAh

Vyrážíte mimo civilizaci nebo jen mimo dosah elektrické zástrčky a možnosti nabít svoje zařízení kdykoli potřebujete? Skvělým pomocníkem se pro vás jistě stane powerbanka s dostatečnou kapacitou, díky které nabijete nejrůznější zařízení od chytrých hodinek přes sluchátka a fotoaparát až po počítač.

Pokračovat

Jak vybrat tu pravou powerbanku?

  • Než se vydáte do obchodu, popřemýšlejte, jakou powerbanku potřebujete a kde ji budete používat. Budete mít možnost si ji někde nabít, nebo ji budete dobít sluneční energií?
  • Jakou kapacitu powerbanky potřebujete? Aby zvládla nabít zařízení, musí být její kapacita vyšší než kapacita zařízení. Myslete přitom ale na to, že skutečná kapacita baterie je téměř pokaždé o cca 30 až 40 % menší než kapacita uvedená na obalu. Powerbanky s kapacitou 10000 - 19000 mAh zvládnou opakované nabíjení telefonu, tabletu nebo fotoaparátu, i větší zařízení jako je třeba notebook.
  • Zaměřte se i na rychlost nabíjení powerbankou, kterou ovlivňuje výstupní proud z konektoru. Čím je výstupní proud vyšší, tím rychleji zařízení nabijete.
  • Rozměry powerbanky vybírejte s ohledem na to, v čem ji budete nejčastěji přenášet. Počítejte ale s tím, že čím je větší její kapacita, tím jsou větší i její rozměry.
  • Kolika USB porty pro nabíjení dalších zařízení by powerbanka měla disponovat a jakými?
  • Jak dlouho se powerbanka nabíjí?
  • Jaké další funkce by powerbanka měla mít? Co takhle indikace nabití, ukazatel stavu baterie, bezdrátové nabíjení, rychlonabíjení nebo třeba svítilna?

Skrýt

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry